כריתת עצי אלון

יש לנו ניסיון רחב מאוד בכריתת עצים מכל הסוגים ומינים בכל המצבים.

אנו מבינים שכל עץ הוא ייחודי ודורש גישה ותוכנית מיוחדת אליו.

הצוות המוסמך שלנו יעבוד איתך על מנת לפתח תוכנית מותאמת אישית לכריתת העץ שלך בצורה בטוחה ויעילה.

אנו מציעים גם מגוון רחב של שירותי עצים אחרים, לרבות כריתת עצים, שחיקת גדמים והסרת גזעים, פינוי עצים ועוד.

אז בין אם אתם זקוקים לסיוע עם עץ בודד או יער שלם, אנחנו כאן כדי לעזור. צור קשר עוד היום לקביעת פגישת ייעוץ חינם.

יצירת קשר מהירה:

צריכים עזרה? הצעת מחיר? אנחנו פה!
אנחנו עובדים כל השבוע חוץ משבת קדוש!

עובדים כל השבוע חוץ משבת קודש 24/6.

למה לבחור בנו?

אנשים רבים לא מבינים את החשיבות של עצים בעייתיים עד שאחד נופל על הבית שלהם. בשלב זה, לעתים קרובות מאוחר מדי להציל את העץ. לכן חשוב שיהיו בהישג יד שירותי כריתת עצים מקצועיים כדי להסיר עצים שעלולים להוות איום על הרכוש שלכם. למרות שזה עשוי להיראות כמו הוצאה מיותרת, העלות של נפילת עץ על הבית שלך יכולה להיות הרבה יותר גדולה. לשירותי כריתת עצים מקצועיים יש את הניסיון והציוד כדי להסיר בבטחה כל עץ, גדול ככל שיהיה. הם גם יודעים להיפטר נכון מהעץ, כך שלא תצטרכו לדאוג שהוא יתפוס מקום בחצר שלכם. בנוסף, הם יכולים לספק לכם עצות כיצד למנוע בעיות עתידיות על ידי כריתת ענפים או הסרת עצים מתים. אם אתה מודאג לגבי בטיחות הרכוש שלך, אל תחכה עד שיהיה מאוחר מדי. פנו עוד היום לשירותי כריתת עצים מקצועיים.

green-leafed tree at daytime
green plant

שירות מעולה במחירים נוחים

עצים הם חלק חשוב מהמערכת האקולוגית. הם עוזרים לשפר את איכות האוויר, מספקים מחסה לחיות בר, ואפילו יכולים לעזור להפחית את זיהום הרעש. עם זאת, עצים עלולים להוות סכנה גם לנכסים ולאנשים אם הם לא מתחזקים כראוי. ענפים מגודלים עלולים לחסום כבישים ומדרכות, וגברי עצים מתים עלולים ליפול ולגרום לנזק או לפציעה. מסיבות אלו חשוב שיהיה לכם שירות כריתת עצים מקצועי שתוכלו לסמוך עליו. שירותי כריתת עצים מעולים יהיו בעלי מקצוע מנוסים שיוכלו להסיר בבטחה כל מפגע תוך הקפדה על האסתטיקה של הרכוש שלכם. בנוסף, שירות כריתת עצים טוב יוכל להציע מחירים תחרותיים מבלי להתפשר על איכות או בטיחות. בבואכם לבחור שירות כריתת עצים, הקפידו לבחור באחד בעל רקורד מוכח של מתן שירות מעולה במחיר משתלם.

כריתת עצים היא שירות פופולרי שאנשים רבים משתמשים בו כדי להיפטר מעצים מכוערים בשטחם. אמנם הסרת עצים עשויה לעלות ביוקר, אך לעתים קרובות שווה את ההשקעה כדי לשפר את מראה הבית שלך. בנוסף, ניתן להשתמש בהסרת עצים גם כדי לשפר את בריאות החצר שלך על ידי הסרת עצים חולים או גוססים. אם אתם שוקלים לכרות עץ, יש כמה דברים שכדאי לזכור. ראשית, הקפד ליצור קשר עם חברות החשמל המקומיות שלך כדי לוודא שלא תפגע בקווים תת קרקעיים כלשהם. שנית, הקפידו על הציוד המתאים לעבודה, כולל מסור חשמלי וציוד בטיחות. לבסוף, הקפידו להשליך את העץ כראוי, או על ידי כיתוב או על ידי העברתו למזבלה. על ידי ביצוע שלבים אלה, תוכל להסיר בבטחה וביעילות כל עצים לא רצויים מהנכס שלך.

שירותי גיזום עצים נועדו לעזור לשמור על בריאות העצים שלך ונראים במיטבם. באמצעות הסרת ענפים מתים או גוססים, שירותי גיזום עצים יכולים לשפר את יכולת העץ לקלוט אור שמש ומים. בנוסף, שירותי גיזום עצים יכולים גם לעזור לשלוט בגודל ובצורה של העצים שלכם. על ידי הסרה סלקטיבית של ענפים, שירותי גיזום עצים יכולים לעזור לך להשיג את המראה הרצוי לנוף שלך. בין אם אתם מחפשים לשמור על מראה טבעי או ליצור מראה מטופח יותר, שירותי גיזום עצים יכולים לעזור לכם להשיג את מטרתכם.

צריך עזרה? הצעת מחיר? אנחנו פה!
אנחנו עובדים כל השבוע חוץ משבת קדוש!

יצירת קשר מהירה:

או השאירו פרטים ונחזור אליכם במהירות:

green leaf tree under blue sky

תוכן קשור

כריתת וגיזום עצים בחיפה

כאשר מדובר בבחירת שירות גיזום עצים, ישנם מספר גורמים שתרצה לקחת בחשבון. אלה כוללים את סוג השירותים שהחברה מציעה, האם הם מספקים הצעות מחיר בחינם

קרא עוד...

כריתת וגיזום עצים בלוד

אם אתם מחפשים לשכור שירות גיזום עצים, יש כמה דברים שכדאי לכם לבדוק כאשר עושים זאת. אלה כוללים עלות, אישורים מקצועיים ודאגות בטיחות. מקצועיים אם

קרא עוד...

כריתת וגיזום עצים בגן יבנה

כאשר מדובר בבחירת שירות גיזום עצים, ישנם מספר גורמים שכדאי להיות מודעים אליהם. אלה כוללים את המוניטין, הניסיון והכיסוי הביטוחי שלהם. כמו כן, כדאי לשקול

קרא עוד...

כריתת עצי אלון

כל בעל בית שיש לו עצי אלון בנכס שלו יודע שהם נכס יקר ערך. לא רק שהם מספקים צל ויופי, אלא שהם גם מעלים את ערכי הנכס. עם זאת, עצי אלון יכולים להיות גם אחריות. עם הזמן, הם יכולים לגדול מדי וליפול, ולגרום נזק לבתים ולרכבים. בנוסף, הענפים שלהם יכולים להישבר וליפול, מהווים סכנה לאנשים ובעלי חיים. מסיבות אלו, חשוב שתהיה תוכנית לכריתת עצי אלון כאשר הם הופכים לאיום. פעולה זו עלולה להיות עבודה מסוכנת ולכן חשוב להזמין שירות עצים מקצועי. עם המומחיות והציוד הנכונים, הם יכולים להסיר את העץ בבטחה מבלי לסכן את הבית שלך.

מה לעשות לפני כריתת עץ אלון

לפני כריתת עץ אלון, יש כמה דברים שעליך לעשות כדי להבטיח את הבטיחות שלך ושל העץ. ראשית, אתה צריך לחשב את גובה העץ ואת קוטר הגזע. זה יעזור לך לקבוע את גודל העץ ואת כמות העבודה הנדרשת לכריתתו. לאחר מכן, עליך לפנות כל פסולת שעלולה להיות בדרך, כגון ענפים או עלים. לבסוף, עליך לסמן את האזור שבו תרגיש את העץ. זה יעזור להבטיח שכולם ידעו היכן העץ עומד ליפול ושאף אחד לא נמצא בדרכו. עם השלמת השלבים האלה, אתה יכול ליפול בבטחה לתוך עץ אלון.

איך לכרות עץ אלון

כריתת עץ אלון היא משימה לא פשוטה. אבל עם הכלים הנכונים וקצת ידע, אתה יכול לעשות זאת בבטחה וביעילות. הנה מה שאתה צריך לדעת. תצטרך ליצור חריץ כריתה. זהו חתך שנעשה על הצד של העץ שפונה לכיוון שבו אתה רוצה שהוא ייפול. החריץ צריך להיות כשליש מהדרך דרך העץ ובזווית של 60 מעלות. לאחר מכן, תצטרך לחתוך יומן נסורת חיכוך. זהו בול עץ ארוך ודק שמונח מתחת לחריץ ההרגשה. בול העץ עוזר למנוע מהעץ ליפול בכיוון הלא נכון. לבסוף, תצטרך לחתוך את החתך האחורי (או התמיכה). זה ההפך מחריץ הכריתה וזה מה שגורם לעץ ליפול. בעת חיתוך החתך האחורי, הקפד להשאיר ציר קטן של עץ מחובר. זה יעזור לשלוט בכיוון הנפילה. בעזרת השלבים הללו תוכלו לכרות עץ אלון בצורה בטוחה ויעילה.

מה לעשות לאחר כריתת עץ האלון

לאחר כריתת עץ האלון, חשוב לנקוט בצעדים הנכונים כדי להבטיח את בטיחות הרכוש שלך ואת בריאות הדשא שלך. הסר את כל הענפים התלויים מעל הבית או קווי החשמל שלך. לאחר מכן, חתוך את גזע העץ לחלקים ניתנים לניהול באמצעות מסור חשמלי. לבסוף, השתמש במטחנת גדמים כדי להסיר את גדם העץ והשורשים. ביצוע שלבים אלה יעזור לך לנקות את הנכס שלך לאחר כריתת עץ אלון.

הסכנות של כריתת עצי

אלון עצי אלון הם אלונים אדירים ללא ספק. אבל עם הגודל שלהם מגיעה אחריות גדולה יותר לא להתהפך ולרסק כל מה שנקרה בדרכם. הנה כמה סכנות של כריתת עצי אלון: עצי

אלון יכולים לגדול להיות גדולים מאוד. המשמעות היא שכאשר הם נופלים, הם עלולים לגרום לנזק רב.
לעצי אלון יש מערכות שורשים רדודות. זה גורם להם יותר ליפול ברוחות חזקות או גשמים עזים.
כאשר עצי אלון נופלים, לעתים קרובות הם לוקחים איתם עצים אחרים. זה יכול ליצור אפקט דומינו שעלול לפגוע ביער שלם.

לכן, לפני שאתה מחליט לכרות עץ אלון, וודא שאתה מכיר את הסיכונים. אולי עדיף להשאיר את הענק במקומו.

למה לשכור איש מקצוע כדי לכרות את עץ האלון שלך

לכריתת עץ אלון יש יותר ממה שנראה לעין. אם לא תיזהר, אתה עלול לגרום נזק לרכוש שלךאו גרוע מכך, לפגוע בעצמך. לכן תמיד כדאי להשאיר את פינוי העצים לאנשי המקצוע. עם הציוד והמומחיות הנכונים, הם יכולים לכרות את עץ האלון שלך במהירות ובבטחה. בנוסף, הם יכולים לדאוג גם להסרת גדמים וניקוי, כך שלא תצטרכו להרים אצבע. אז כשמגיע הזמן להיפרד מעץ האלון שלך, הקפד להזמין את המומחים.

ציוד הדרוש לכריתת עץ אלון

כאשר מדובר בכריתת עץ אלון, יש צורך בציוד המתאים. אתה תצטרך מסור חשמלי. יש לוודא שהשרשרת חדה ובמצב טוב. תצטרך גם טריז שיעזור לפצל את בול העץ כשהוא נופל. ניתן להשתמש בפטיש כדי לנעוץ את הטריז לתוך העץ. לבסוף, תזדקק לסט של מפצלי בולי עץ כדי לעזור לחתוך את היומן לחתיכות ניתנות לניהול. עם הציוד המתאים, כריתת עץ אלון יכולה להיות תהליך פשוט יחסית. רק הקפד לנקוט משנה זהירות ולמלא אחר כל הנחיות הבטיחות.

עלות העסקת איש מקצוע

לכריתת עץ אלון כריתת עץ אלון היא לא דבר של מה בכךזו עבודה מסוכנת הדורשת כוח ומומחיות כאחד. ככזה, תמיד עדיף לשכור שירות עצים מקצועי שיטפל במשימה. עלות הזמנת בעל מקצוע תשתנה בהתאם לגודל העץ ומצבו וכן לחברה שתבחרו. עם זאת, אתה יכול לצפות לשלם בין $200 ל $1,000 עבור העבודה. למרות שזה עשוי להיראות כמו הרבה כסף, זכרו שזו משימה מסוכנת שאמורה להתנסות רק על ידי בעלי ניסיון. בנוסף, כריתת עץ אלון דורשת לרוב ציוד מיוחד, שיכול להעלות את העלות. עם זאת, בסופו של דבר, השקט הנפשי שמגיע עם הידיעה שהעבודה מתבצעת בצורה בטוחה ונכונה שווה את המחיר.

טיפים למציאת בעל מקצוע מוסמך לכריתת עץ האלון שלך

אם יש לך עץ אלון שצריך לכרות, חשוב למצוא בעל מקצוע מוסמך שיבצע את העבודה. הנה כמה טיפים שיעזרו לכם למצוא את האדם המתאים לתפקיד:

.

ודא שלאדם שאתה שוקל יש ניסיון בכריתת עצי אלון. זו לא עבודה עבור מישהו שרק מתחיל בעסקי טיפוח העצים. חפשו מישהו שיש לו לפחות 5 שנות ניסיון בכריתת עצים.
בקשו הפניות. לשירות עצים טוב יהיו לקוחות מרוצים שמוכנים לתת אסמכתא. הקפד להתקשר להמלצות ולשאול על הניסיון שלהם עם שירות העץ.
קבל הערכה. לאחר שמצאת כמה שירותי עצים פוטנציאליים, הקפד לקבל הערכה מכל אחד. זה יאפשר לך להשוות מחירים ושירותים לפני קבלת החלטה סופית.
כריתת עץ אלון היא עבודה גדולה ולכן חשוב להקפיד למצוא איש מקצוע מוסמך שיבצע זאת. עם קצת מחקר, אתה יכול להיות בטוח שהעץ שלך ייכרת בבטחה וביעילות.

כמה זמן לוקח ליפול עץ אלון?

נפילת עצי אלון יכולה לקחת בין 30 ל-60 דקות, תלוי בגודלם. כדי לכרות עץ אלון, תצטרך להתחיל בחיתוך אופקי כשני שליש מהדרך דרך הגזע. לאחר מכן, בצע חתך אנכי מהחלק התחתון של החתך האופקי עד לכ-1/3 מהדרך דרך תא המטען. לבסוף, בצע חתך אופקי שני בצד הנגדי של תא המטען, ממש מעל הראשון. כך ייווצר ציר שיעזור לשלוט בכיוון הנפילה. כשכל שלושת החתכים הושלמו, הגיע הזמן לתת לכוח הכבידה לעשות את עבודתו. התחל בדחיפה עדינה של העץ לכיוון הנפילה הרצוי. אם הוא לא מתחיל לזוז, נסה להשתמש בטריז או מנוף כדי להפעיל לחץ נוסף. ברגע שהעץ מתחיל ליפול, נקה כל דבר מהנתיב שלו ותהנה לראות אותו מתרסק. רק הקפד להישאר היטב מחוץ לטווח הרחוק!

>כתוב מסקנה המסכמת את נקודות הדיבור של המאמר כריתת

עץ אלון יכולה להיות תהליך פשוט יחסית, אבל תמיד עדיף להזמין איש מקצוע שיבצע את העבודה. ודא שאתה מבקש הפניות וקבל הערכה לפני שאתה שוכר מישהו לכרות את עץ האלון שלך. זכור כי הבטיחות היא ערך עליון בעת ​​ביצוע משימה מסוכנת זו, אז הקפד לבחור איש מקצוע מוסמך. נפילת עצי אלון יכולה לקחת בין 30 ל-60 דקות, תלוי בגודלם. כדי לכרות עץ אלון, התחל בחיתוך אופקי כשני שליש מהדרך דרך הגזע. לאחר מכן, בצע חתך אנכי מהחלק התחתון של החתך האופקי עד לכ-1/3 מהדרך דרך תא המטען. לבסוף, בצע חתך אופקי שני בצד הנגדי של תא המטען, ממש מעל הראשון. כך ייווצר ציר שיעזור לשלוט בכיוון הנפילה. כשכל שלושת החתכים הושלמו, הגיע הזמן לתת לכוח הכבידה לעשות את עבודתו! התחל בדחיפה עדינה של העץ לכיוון הנפילה הרצוי והשתמש בטריז או במנוף במידת הצורך. לאחר שנפל, תהנה לראות את זה מתרסק אבל נשאר היטב מחוץ לטווח הרחוק.

שאלות נפוצות על כריתת עצי אלון

כמה עולה להזמין איש מקצוע לכריתת עץ אלון?

עלות הזמנת איש מקצוע לכריתת עץ אלון יכולה להשתנות בהתאם לגודל ולמיקום העץ. בדרך כלל, אתה יכול לצפות לשלם בין $ 200 ל $ 1,000 עבור העבודה.

כמה זמן לוקח לכרות עץ אלון?

נפילת עצי אלון יכולה לקחת בין 30 ל-60 דקות, תלוי בגודלם. כדי לכרות עץ אלון, תצטרך להתחיל בחיתוך אופקי כשני שליש מהדרך דרך הגזע. לאחר מכן, בצע חתך אנכי מהחלק התחתון של החתך האופקי עד לכ-1/3 מהדרך דרך תא המטען. לבסוף, בצע חתך אופקי שני בצד הנגדי של תא המטען, ממש מעל הראשון. כך ייווצר ציר שיעזור לשלוט בכיוון הנפילה. כשכל שלושת החתכים הושלמו, הגיע הזמן לתת לכוח הכבידה לעשות את עבודתו! התחל בדחיפה עדינה של העץ לכיוון הנפילה הרצוי והשתמש בטריז או במנוף במידת הצורך. לאחר שנפל, תהנה לראות את זה מתרסק אבל הישאר רחוק מפגיעה.

מהן דאגות הבטיחות שעלי לזכור בעת כריתת עץ אלון?

כריתת עץ אלון היא משימה מסוכנת ויש לנסות אותה רק על ידי איש מקצוע מוסמך. ודא שאתה מבקש הפניות וקבל הערכה לפני שאתה שוכר מישהו לכרות את עץ האלון שלך. זכור כי הבטיחות היא ערך עליון בעת ​​ביצוע משימה מסוכנת זו, אז הקפד לבחור איש מקצוע מוסמך.

.

.

גיזום עץ צאלון

כשזה מגיע לפתיחת עסק של משאיות מזון, אחת ההחלטות החשובות ביותר שתקבלו היא בחירת המשאית הנכונה. לא כל המשאיות נוצרות שוות, והמשאית הלא נכונה עלולה

קרא עוד...

גיזום עצים עם מנוף סל

אחת הדרכים היעילות ביותר לגיזום עצים גבוהים היא באמצעות מנוף סל. בניגוד להרמת בום מסורתית, מנוף סל מספק חופש תנועה מוחלט, ומאפשר לך להתמקם בדיוק

קרא עוד...

גיזום עצים

עצים מוסיפים כל כך הרבה לנופים שלנו – צבע, צל, פרטיות ומשיכה לרסן. אבל עצים מגודלים יכולים להיות אחריות אמיתית. ענפים גדולים וכבדים עלולים ליפול

קרא עוד...

חיתוך עצים

עץ חיתוך עץ אינו פשוט כפי שהוא נראה. בטח, כל אחד יכול לקחת גרזן לחתיכת עץ, אבל צריך מיומנות ותרגול כדי לעשות את זה נכון.

קרא עוד...

כורת עצים מוסמך

כל מי שאי פעם קנה עצים יודע שיש מגוון רחב של איכות בשוק. העצים האיכותיים ביותר מגיעים מעצים שנוהלו בקפידה על ידי כורתי עצים מוסמכים.

קרא עוד...

שירות גיזום עצים גבוהים

גם העצים הגבוהים ביותר זקוקים לגזם קטן מדי פעם. אם לא בודקים אותם, ענפים יכולים לגדול וארוכים וכבדים מדי, ולבסוף להוביל לשבירה. בנוסף, עצים מגודלים

קרא עוד...

שירות כריתת עצים

אחד השירותים החשובים ביותר שחברת כריתת עצים יכולה לספק הוא פינוי עצים. זה נחוץ לעתים קרובות כאשר עץ ניזוק או מהווה סכנה לרכוש או לאנשים.

קרא עוד...

שירות פינוי עצים

אם יש לכם עץ שצריך להסיר, חשוב לבחור בשירות פינוי עצים בעל מוניטין. יש כמה דברים שכדאי לבדוק בבחירת חברה. ראשית, יש לוודא שהחברה מבוטחת

קרא עוד...

כריתת עצי סרק

לבחור שירות גיזום עצים, חשוב לדעת מהם הגורמים שיש לקחת בחשבון. בין אם זה מיקום השירות, המחירים הנגבים או המוניטין של החברה, חשוב לוודא כי

קרא עוד...

כריתת עצים

אם אתם תוהים איך בוחרים שירות גיזום עצים, הגעתם למקום הנכון. מאמר זה יכסה מספר נקודות חשובות שיעזרו לך לקבל את ההחלטה הטובה ביותר עבור

קרא עוד...
דילוג לתוכן